notification

معرفی ویدیویی کتاب آموزش جامع قرارداد نویسی اثر احمد متولی و سمانه کافتری انتشارات مجمع علمی و فرهنگی مجد

به نام خدا با سلام

 در کنار شما بزرگواران هستیم با معرفی کتاب آموزش جامع قرارداد نویسی اثر جناب آقای احمد متولی و سرکار خانم سمانه کافتری از انتشارات مجمع علمی و فرهنگی مجد.

 این کتاب یک اثر جامع و همانند یک دوره کامل قرارداد نویسی می‌باشد. که در حدود ۷۰۰ صفحه مطالب آن جمع آوری شده و موضوع قرارداد نویسی را برای حقوقدانان گرامی از ابتدا و مفاهیم پایه تا مفاهیم تکمیلی و پیشرفته ارائه می‌کند.

اگر ساختار کتاب را مشاهده‌ای داشته باشید، در فصل اول که بحث مقدمات قراردادی می باشد در ابتدا به ارائه تعریف‌هایی از موضوع قرارداد، انواع عقودی که طبق قانون مدنی می‌توانند منعقد شوند و همچنین قوانین موضوعه کشور پرداخته شده است .

در ادامه به موضوعات مهمی مثل اسناد و فرم‌های قراردادی پرداخته شده است. شکل ظاهری قرارداد، ثبت قرارداد مورد بررسی قرار گرفته است.

 از فصل دوم نگارندگان محترم به بحث نگارش مواد قراردادی پرداخته‌اند و در مباحث و گفتارهای متفاوتی بحث نگارش قرارداد را پیش برده‌اند. به طور مثال مبحث اول کتاب به بحث نگارش قرارداد اختصاص پیدا کرده و در گفتارهای متعددی اعم از نگارش مبلغ قرارداد، تضامین قراردادی، خسارات و جرائم، تشریفات فسخ، بحث فورس ماژور،بحث محرمانگی پرداخته شده است.

 در بخش بعدی در مبحث دوم از فصل دوم نمونه‌های قراردادهای رایجه ارائه گردیده است. مثل قرارداد اختیار خرید کالا، قرارداد فرانشیز، قرارداد اجاره کشتی، قرارداد کارگردانی فیلم، قرارداد کنسرسیوم و این موارد با توجه به موضوعاتی که در کتاب آموزش داده شده بررسی گردیده است. کتاب کامل و جامع بوده و تمامی مباحث و موضوعاتی که در نگارش یک قرارداد موثر واقع می‌شوند در این کتاب به طور کامل احصاء شده است. 

جهت خرید کتاب آموزش جامع قرارداد نویسی اثر احمد متولی و سمانه کافتری  روی نام کتاب کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات مجمع علمی و فرهنگی مجد اینجا را کلیک نمایید