notification

معرفی ویدیویی کتاب نحوه عملی تنظیم و نگارش انواع دادخواست اثر منصور اباذری فومشی انتشارات خط سوم

به نام خدا با سلام 

در کنار شما بزرگواران هستیم با معرفی کتاب نحوه عملی تنظیم و نگارش انواع دادخواست اثر جناب آقای منصور اباذری فومشی که توسط انتشارات خط سوم منتشر شده است.

 این کتاب از نظر ساختار به دو بخش اصلی و مهم تقسیم بندی می شود. در بخش اول مبانی نظری در رابطه با دادخواست شامل دادخواست و شرایط آن و مواد قانونی مربوطه در قانون آیین دادرسی مدنی ارائه گردیده است.

و در بخش دوم مجموعه‌ای از نمونه دادخواست‌هایی که نویسنده محترم در نظر داشتند را می‌توانید مشاهده کنید.

این کتاب یک اثر خیلی مناسب برای کارآموزان آزمون مرکز وکلا و آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری خواهد بود.

 چرا که همانطور که مستحضر هستید ما در نظام آموزشی خیلی شاهد آموزش‌های عملی نیستیم و این کتاب می‌تواند یک مرجع مهم جهت دادخواست‌هایی باشد که کارآموزان محترم در ابتدا فعالیت تخصصی خود با آنها سر و کار دارند.

 اگر قسمت اول و بخش نخست کتاب را مشاهده داشته باشید، انصافاً نویسنده محترم توضیحات خیلی جامع و کاملی را در حوزه دادخواست و شرایط آن بیان نموده اند و بعد از آن مواد مربوط به قانون آیین دادرسی مدنی در این حوزه قرار گرفته است.

 در بخش دوم نمونه دادخواست‌ها شروع می‌شود. دادخواست‌ها به صورت خام می‌باشند که می‌توانید اسکن نموده و از آنها به عنوان اوراق قضایی استفاده کنید. در حوزه و بخش های مختلف دادخواست وجود دارد.

اگر ملاحظه نمایید بیش از ۷۰۰ نوع دادخواست متفاوت و متنوع اعم از دادخواست خلع ید، دادخواست فک رهن، دادخواست تخلیه، دادخواست هزینه‌های انجام شده در شرکت، دادخواست فسخ معامله از طرف مشتری، دادخواست صدور قرار مهر و موم، دادخواست تقسیم ماترک متوفی و انواع دادخواست‌هایی که در حوزه حقوق خصوصی می‌تواند برای شما حائز اهمیت باشد را در این کتاب می‌توانید مشاهده نمایید. که البته فهرست کامل آنها در فهرست کتاب احصاء گردیده است.

همچنین کتاب جلد و چاپ مناسبی دارد که نگهداری آن را برای شما آسان می‌نماید.

جهت خرید کتاب نحوه عملی تنظیم و نگارش انواع دادخواست  روی نام کتاب کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات خط سوم اینجا را کلیک نمایید