notification

معرفی ویدیویی کتاب حقوق اساسی به روش ساده اثر رضا فنازاد انتشارات مشاهیر دادآفرین

به نام خدا با سلام 

در کنار شما بزرگواران هستیم با معرفی کتاب حقوق اساسی به روش ساده تالیف جناب آقای دکتر رضا فنازاده که توسط انتشارات مشاهیر دادآفرین به چاپ رسیده است .

این کتاب یک اثر مناسب جهت مطالعه برای داوطلبین آزمون های حقوقی در آزمون وکالت و مشاوران حقوقی و کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دانشجویان کارشناسی در درس حقوق اساسی خواهد بود.

 چرا که کتاب در سه بخش متفاوت طراحی و تدوین شده است. در بخش اول اصول مربوط به قانون اساسی بیان شده و ذیل هر اصل اگر نکته‌ای داشته درج شده است و اگر در آن حوزه بیان تستی مفید فایده بوده ذکر گردیده است.

در بخش دوم کتاب به بحث مبانی حقوق اساسی پرداخته شده و مبانی که در درس حقوق اساسی بیان آنها مفید فایده بوده ذکر شده است.

در بخش سوم هم مجموعه سوالاتی قرار گرفته که به سه بخش تقسیم می شود. بخش اول سوالات تالیفی مولف، بخش دوم سوالات آزمون های سراسری و بخش سوم هم سوالات مربوط به آزمون های مرکز وکلای قوه قضاییه.

 یک ابتکاری که در کتاب توسط مولف محترم به کار برده شده این می باشد که در بخش مبانی حقوق اساسی بعد از هر بخشی که بیان شده، مجموعه ای هم سوالات تالیفی درج شده که این امر می‌تواند برای دانشجویان دوره کارشناسی، داوطلبین آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری مفید فایده باشد.

 اما اگر پاسخنامه تست هایی که در نظر گرفته شده را نگاهی داشته باشیم، پاسخنامه سوالات تالیفی به صورت تشریحی بیان شده اما  در پاسخنامه سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری صرفاً به بیان گزینه پرداخته شده و فقط بعضی از سوالات پاسخ تشریحی دارند. که بهتر می نمود این سوالات هم به صورت تشریحی پاسخ داده می شد.

جهت خرید کتاب حقوق اساسی به روش ساده اثر رضا فنازاد روی نام کتاب کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات مشاهیر دادآفرین اینجا را کلیک نمایید