notification

معرفی ویدیویی کتاب نظم آزمونی آیین دادرسی مدنی اثر مهسا رحمانی نیا انتشارات آریا داد

به نام خدا با سلام 

در خدمت شما بزرگواران هستیم با معرفی کتاب نظم آزمونی آیین دادرسی مدنی اثر سرکار خانم مهسا رحمانی نیا که از انتشارات آریاداد به چاپ رسیده است.

 اگر داوطلب آزمون حقوقی هستید احتمالاً با مشاهده اخبار این آزمون و سوالات سالهای قبل به این نکته برخوردید که بعضاً مشاهده می شود کلیدی که از سازمان سنجش منتشر میشود با پیش بینی هایی که از کلیدهای سوالات آزمون وکالت شده، کمی متفاوت است. و این نکته را می رساند که بعضا نظر طراح آزمون با آن چیزی که در کتب وجود دارد، ممکن است متفاوت باشد. چیزی که این کتاب را شاخص نموده، ذکر دیدگاه مورد توجه طراح آزمون در درس آیین دادرسی مدنی و ارائه آن نظر ذیل ماده ای  که ارائه شده است میباشد.

 اگر شما ساختار کتاب را بررسی نمایید، مطابق با ساختار قانون آیین دادرسی مدنی ارائه گردیده، مطالب به صورت درسنامه بیان شده و جداول متعدد و متفاوتی برای موضوعات جهت ثبت در پایگاه داده ذهنی شما قرار گرفته است.

از طرفی ذیل هر ماده قانون آیین دادرسی مدنی نکات آن درج  شده و بعد از آن هم مثال هایی جهت تفهیم بهتر موضوع برای شما قرار گرفته است. این کتاب در کنار ارائه مثال، جداول متفاوتی دارد و همچنین  نکته منحصر به فرد این کتاب ارائه نظر طراح آزمونی می باشد. همچنین به ارائه آراء وحدت رویه و نظرات حقوقدانان و قوانین خاص مرتبط ذیل هر ماده هم پرداخته شده که با ملاحظه این کتاب  می توانید این موضوع را به وضوح مشاهده نمایید و آراء وحدت رویه مورد نیاز را مورد مطالعه قرار دهید.

اگر نکته دیگری از این کتاب ذکر کنیم ادبیات آن می باشد که با توجه به اینکه درسنامه بوده و متن ماده را دارد می تواند یک منبع کامل و جامع برای مطالعه درس آیین دادرسی مدنی برای داوطلبان آزمون حقوقی باشد.

 اما نکته ای که به نظر می‌رسد بهتر بود نویسنده محترم در یک کتاب  آزمونی به آن بپردازد، ارائه پرسش های چهارگزینه ای بود که کتاب فاقد این امر است. اگر در صدد این هستید که  کتاب مذکور را تهیه نمایید بدانید که درسنامه محور بوده و ارائه نکات آزمونی را در بر دارد.

جهت خرید کتاب نظم آزمونی آیین دادرسی مدنی اثر مهسا رحمانی نیا روی نام کتاب کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات آریاداد اینجا را کلیک نمایید