notification

معرفی ویدیویی مجموعه قوانین تحریری انتشارات چتردانش

مخاطبین محترم سایت هوالوکیل سلام 

قانون حاشیه نویسی شده می تواند یک ابزار مهم برای یک دانشجوی حقوق، یک وکیل دادگستری و یا یک قاضی باشد.

امروز اثری را معرفی می‌کنیم که در این راه می تواند یاری رسان شما عزیزان باشد.

مجموعه قوانین تحریری اثر انتشارات چتردانش یک مجموعه پنج جلدی شامل: قانون مدنی تحریری، قانون آیین دادرسی مدنی تحریری، قانون تجارت تحریری، قانون مجازات اسلامی تحریری و قانون آیین دادرسی کیفری تحریری می باشد.

 اولین ویژگی مثبتی که برای این کتاب باید عنوان کرد صحافی و چاپ منحصر بفرد آن است.این کتاب سیمی شده و دارای جلد سخت می باشد.

اگر شما این کتاب ها را با مجموعه قوانین معمولی که در بازار موجود هستند مقایسه کنید، مجموعه قوانین معمولی چاپ عادی دارند و با استفاده مکرر معمولاً ورق ورق شده و دچار مشکل می‌شوند.همچنین نگهداری و استفاده روزمره و مداوم از آن ها سخت تر است. به همین دلیل ناشر محترم ابتکار به خرج داده اند و این کتاب را سیمی و محل مخصوصی برای قرار دادن یک قلم در آن تعبیه نموده و جلد آن را جلد سخت در نظر گرفته اند تا اوراق آن ها در استفاده های مداوم و روزمره برای دانشجویان، وکلا و قضات که هر روزه با مرجع و منبع قانونی سروکار دارند، از نظر فیزیکی دچار مشکل نشوند و عمر بالایی داشته باشند.

 اگر از ویژگی های فیزیکی این کتاب گذر کنیم در این کتاب ماده های مرتبط با هر ماده قانونی ذکر شده و واژگان دشواری که در آن ماده قانونی ممکن است استفاده شده باشد، تبیین شده و آراء وحدت رویه مرتبط با آن ماده هم ذکر گردیده است.

 در کنار این ویژگی ها مهمترین ویژگی مثبت این کتاب این است که در این آثار محل مخصوصی برای درج نکات تعبیه شده است. اگر نگاهی به کتب معمولی داشته باشیم دانشجویان و پژوهشگران حقوق معمولاً در حاشیه کتاب ها به نکته نویسی پرداخته و موارد مهمی که در کلاس های آموزشی دانشکده های حقوق و یا کلاس های آزمونی اساتید محترم بیان شده را در حاشیه درج مینمودند.

اما دراین کتاب ها جای مخصوصی برای درج آن نکات در نظر گرفته شده تا حاشیه های کتاب شلوغ نباشد.

در این مجموعه پنج جلدی، پنج قانون مهم و مورد استفاده شما تهیه شده است.

جهت خرید کتاب های قوانین تحریری روی نام کتاب کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات چتر دانش اینجا را کلیک نمایید