notification

معرفی ویدیویی کتاب اصول فقه تطبیقی اثر دکتر مظاهر نامداری انتشارات اندیشه ارشد

باسلام.در خدمت شما هستیم با معرفی کتاب اصول فقه تطبیقی اثر دکتر مظاهر نامداری که توسط انتشارات اندیشه ارشد منتشر شده است. این کتاب اثر مناسبی برای دانشجویان رشته حقوق که درس اصول فقه را دارند و داوطلبین آزمون های وکالت که درس اصول فقه به عنوان یک درس اصلی در آن مطرح هست خواهد بود.

 نویسنده در کتاب مورد نظر ابتدا به بیان موضوع و آموزش موضوع مورد بحث پرداخته و سپس به بیان نکات آن سرفصل و ارائه مثال های کاربردی و حقوقی و عرفی مبادرت نموده.کتاب مذکور دارای تست های آموزشی می باشد و بعد از هر بخش آموزشی تست های آن موضوع درج شده.تست ها به همراه پاسخنامه تشریحی و تحلیلی هستند و پاسخ مناسبی جهت اقناع ذهن مخاطب ارائه شده است. کتاب ادبیات ساده و روانی دارد واصطلاحات سنگین عربی را ساده سازی نموده است.  

در حوزه تست ها،تست ها طبقه بندی شده و تقسیم بندی موضوعی دارند.از سوالات آزمون وکالت به عنوان پرسش های طبقه بندی شده این کتاب استفاده شده است. هر موضوعی با مواد قانونی مرتبط با خودش در قوانین موضوعه کشور تطبیق داده شده و نکات طلایی و آزمونی برای مطالعه داوطلبان آزمونی در این کتاب درج شده است.از نکات مثبت این کتاب استفاده از جلد سخت توسط ناشر هست که نگهداری آن را برای داوطلب آزمونی که دائماً با این کتاب سروکار دارد را تسهیل کرده است و به خوبی می توانید با مطالعه این کتاب بر حوزه اصول فقه مسلط باشید. 

جهت خرید کتاب اصول فقه تطبیقی اثر دکتر مظاهر نامداری اینجا را کلیک نمایید همچنین جهت مشاهده دیگر آثار منتشر شده توسط انتشارات اندیشه ارشد اینجا را کلیک نمایید