notification
معرفی کتاب پرسش های چهارگزینه ای آیین دادرسی مدنی اثر دکتر مصطفی السان

معرفی کتاب پرسش های چهارگزینه ای آیین دادرسی مدنی اثر دکتر مصطفی السان

آیین دادرسی مدنی یکی از مهم ترین دروس رشته حقوق محسوب می شود که در سرفصل های دروس دانشگاه ها در قالب ۳ عنوان آیین دادرسی مدنی 1،2 و 3 ارائه می شود. آیین دادرسی مدنی ۱ شامل مباحث (سازمان قضاوتی ایران)، (دعوا، شرایط اقامه و انواع آن) و (صلاحیت مراجع حقوقی و اختلاف در صلاحیت) می شود. همچنین آیین دادرسی مدنی ۲ شامل مباحث (اقامه ی دعوا، دادرسی و تصمیمات دادگاه ها) و (طرق شکایت از آرا) می شود و در نهایت آیین دادرسی مدنی ۳ شامل مباحث (دفاع یا پاسخ های خوانده)، (طواری، امور اتفاقی غیر مربوط به ادله)، ( آیین های ویژه) و (داوری) می شود. 
پایه و اساس یادگیری درس آیین دادرسی مدنی ۱ درس مقدمه علم حقوق است. پیش نیاز درس آیین دادرسی مدنی ۲ آیین دادرسی مدنی ۱ می باشد و در نهایت پیش نیاز درس آیین دادرسی مدنی ۳ مستلزم فراگیری آیین دادرسی مدنی ۲ می باشد.
آیین دادرسی مدنی یکی از دروس مهم و از منابع آزمون های وکالت و قضاوت و همچنین یکی از دروس اصلی در آزمون کارشناسی ارشد گرایش حقوق خصوصی می باشد.
با در نظر گرفتن موارد فوق، داوطلبین آزمون های ذکر شده نیاز به یک کتاب پرسش های چهارگزینه ای برای محک زدن توانایی ها و میزان فراگیری دروس ذکر شده خواهند داشت.
کتاب مجموعه پرسش های چهار گزینه‌ای آیین دادرسی مدنی اثر دکتر مصطفی السان (استادیار گروه حقوق خصوصی و عضو هیئت علمی دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی) یکی از کاملترین مجموعه های پرسش های چهارگزینه ای درس آیین دادرسی مدنی می باشد. این کتاب ویژه دانشجویان و داوطلبان آزمون وکالت، قضاء، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. این کتاب شامل بیش از ۱۵۰۰ تست تالیفی و منتخب می باشد که دارای پاسخنامه تشریحی و کاربردی است که کار را برای داوطلبان آزمون های ذکر شده راحت تر می کند. 
این کتاب همچنین شامل سوالات در آیین دادرسی مدنی آزمون وکالت 1395 تا 1399 می باشد.، ، سوالات درس آیین دادرسی مدنی آزمون قضات ویژه شورای حل اختلاف 1396، سوالات درس آیین دادرسی مدنی ارشد سراسری و آزاد 1397، می باشد که باعث می شود داوطلبین بتوانند اطلاعات و دانسته های خودشان را به چالش بکشند.


ویژگی های کتاب آیین دادرسی مدنی در یک نگاه:
1. در پاسخ به پرسش ها از ارجاع به پاسخ پرسش های مشابه خودداری شده است که باعث عدم مراجعه مخاطب به صفحات دیگر و در نتيجه از اتلاف وقت جلوگیری می کند.
2. در این کتاب سعی شده است تا مطالب مرتبط با پاسخ هر پرسش، تا حد امکان ارائه شود تا داوطلب علاوه بر پاسخ پرسش مطروحه نکته یا نکاتی را دقیقا ذیل آن موضوع فرا بگیرد.
3. هر جا که در پاسخ به پرسش، ماده قانونی، آیین نامه، رای وحدت رویه یا نظریه مشورتی وجود داشته ابتدا این منابع ذکر شده و سپس توضیح مرتبط ارائه شده است. 
4. در مواردی پرسش هایی که در آزمون های مختلف حذف شده یا به دلیل تغییر قوانین، در وضعیت موجود مرتبط نبوده، با اعمال اصلاحات آورده شده است.
5. وجود بیش از ۱۵۰۰ تست تالیفی به همراه پاسخنامه تشریحی و کاربردی.
6. وجود سوالات آزمون های وکالت، آزمون قضات ویژه شورای حل اختلاف، آزمون ارشد و سراسری آزاد به همراه پاسخ تشریحی و کاربردی. 
کتاب مذکور یکی از کاملترین و جامعترین مجموعه پرسش های چهارگزینه ای درس آیین دادرسی مدنی است که برای داوطلبین آزمون های وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دانشجویان تهیه شده و می تواند منبعی اصلی و جامع جهت آمادگی در آزمون های ذکر شده باشد تا داوطلبان بتوانند اطلاعات و آموخته های خود را به چالش بکشند.

جهت تهیه کتاب پرسش های چهارگزینه ای آیین دادرسی مدنی اثر دکتر مصطفی السان از فروشگاه هوالوکیل روی اسم کتاب کلیک نمایید و برای دیدن دیگر آثار این نویسنده روی اسم نویسنده کلیک نمایید.