درباره هوالوکیل

درباره فروشگاه هوالوکیل


شناخت ما:
اوایل سال ۱۳۹۶ با احساس کمبود درگاهی اینترنتی ویژه فروش کتاب های حقوقی در حلقه فروشگاه های اینترنتی بر آن  شدیم تا در راستای یاری رسانی و آسان سازی دسترسی دست اندرکاران، علاقه‌مندان و جویندگان دانش حقوق به آثار مکتوب این علم، وب سایتی را راه اندازی نماییم.
 بیش از یک سال زمان نیاز بود تا این «خواستن» به  «توانستن» بیانجامد. 
و اینگونه بود که «هوالوکیل» از اواسط سال ۱۳۹۷ خورشیدی حضور خود را رسما اعلام و فعالیت خویش را آغاز نمود.
 اگر چه در بدو امر، کارمان را در مکانی کوچک آغازیدیم اما به پاس محبت و استقبال کاربران و همت کوشندگان خانواده «هوالوکیل» و در جهت گسترش خدمات، با انتقال  به جایگاهی بزرگتر، یارایی آن یافتیم تا به سرعت عمل بیشتری در تامین نیازها و ارائه به موقع سفارشات مخاطبین مان، دست یابیم به گونه ای که در سال ۹۹ با وقوع رخداد ناخوش شیوع ویروس کرونا و به ‌تبع آن سیر صعودی آمار خرید از طریق اینترنت، ناگزیر به در اختیار گرفتن فضایی وسیع تر و بهره مندی از همکاران بیشتر شدیم.
«هوالوکیل» با اتکا به محبت و اعتماد کاربران عزیزی که این فروشگاه اینترنتی ارائه دهنده خدمات فرهنگی به فرهیختگان و خواستاران دانش حقوق را باور کرده‌اند، خویش را وامدار این توجه دانسته و می کوشد تا هر روز بیش از پیش به تحول و «به روز» شدن اندیشه کند تا از این رهگذر و با بهره گیری از پیشنهادات و ایده های سازنده و انتقادات به جای کاربران، پویاتر و بالنده تر گردد.

چرایی توفیق هوالوکیل
بی هیچ گونه لاف و گزافه گویی یا خود پسندی،به این واقعیت باور داریم که «هوالوکیل» به دلایل بسیار،توفیق موفقیت در عرضه خدمات خویش را فراچنگ آورده است که از آن جمله می‌توان به ادله زیر استناد نمود.
 1- در اختیار داشتن بزرگترین، کامل ترین و فراگیر ترین بانک اطلاعاتی کتاب های حقوقی با بیش از ۸00۰ عنوان کتاب.
 2- فراهم سازی امکان انتخاب کتاب مورد علاقه برای کاربران از طریق اسکن مجلدات، فهرست ها و صفحات ابتدایی کتب همراه با توضیحات کامل درباره محتوای آن ها.
 3- «به روز» بودن کتاب ها که کاربر را به دریافت تازه ترین و آخرین آثار منتشره، توانا می سازد.
 4- ارسال سفارشات در بسته‌بندی‌های حرفه‌ای با به کارگیری مدرن ترین ابزارهای بسته بندی، سبب ساز می شود تا کتاب ها بدون هیچ گونه آسیب ناشی از حمل و نقل به مخاطب تحویل گردد.
5- سرعت عمل بالای گروه اجرایی «هوالوکیل» در ارسال سفارشات از مرحله دریافت سفارش تا تحویل آن در کوتاه ترین زمان.

راهکار مان برای ارسال سریع سفارشات:
 درخواست مخاطبین شهرستانی چنانچه پیش از ساعت ۱۰ صبح دریافت شود، بر اساس قرارداد منعقده با اداره پست جمهوری اسلامی، بسته سفارشات طی همان روز، به صورت خارج از نوبت و به طور مستقیم به واحد تجزیه و تحلیل مبادلات ارسال می شود که نتیجه آن، وصول توسط سفارش دهنده در کمترین زمان ممکن خواهد بود.
 ارسال در تهران بزرگ از طریق پیک موتوری «هوالوکیل» انجام گرفته و سفارش حداکثر ظرف ۲ ساعت به درخواست کننده تحویل می گردد.

کلام آخر
ما در «هوالوکیل» باور داریم که مشتاقان مباحث حقوقی به ویژه دانشجویان، کارآموزان ،وکلا و قضات محترم تا چه حد به در اختیار داشتن تازه های نشر در حوزه حقوق،آن هم در کوتاه ترین زمان و آسان ترین روش، وسواس داشته و خواهان خدماتی روزآمد در این زمینه می باشند.
 پس... تمام کوشش کوشندگان در خانواده هوالوکیل بر این رکن رکین استوار است که با «به روز» نگاهداشت خود به مدد اندیشه‌های «نو»، افق های  تازه یی را در راه ایفای رسالت خویش جستجو و کندوکاو نماید.
 و... صد البته نظرات و ایده ها و پیشنهادهای شما فرهیختگان گرانسنگ، چراغی فروزنده فراروی راه مان خواهد بود.
 این مهم را از «هوالوکیل» دریغ مدارید.